GP LASER TOUCH - Multifunkcionāla lāzeriekārta

GP Laser Touch - viena lāzerierīce dažādas iespējas! GP Laser Touch, tā ir multifunkcionāla lāzer ierīce, ar plašu iedarbības spektru: ādas atjaunošana, paplašinātu asinsvadu vai asinsvadu veidojumu ārstēšana, apmatojuma likvidēšana, pigmentplankumu balināšana, rētu korekcija.

Modernās tehnoloģijas kļūst piejamākas!

GP Laser Touch aizstāj vairākus lāzeraparātus, atliek nomainit rokturi un jūsu arsenālā ir jau pavisam cits lāzera veids.

GP Laser Touch nomaināmie lāzera rokturi savstarpēji atšķiras ar iedarbības veidu – tehniskajiem parametriem: staru viļņu garumu, jaudu, darbības režīmu un iedarbības dziļumu ādas slāņos.

Lasīt vairāk

GP DRAIN - aparāts presoterapijai ``Gaisa zābaki``

GP DRAIN - aparāts presoterapijai jeb limfodrenāžas masāžai. Darbības pamatā - saspiesta gaisa plūsma. Masāža ar mainīgu gaisa spiedienu ne vien patīkami relaksē, bet arī uzlabo asinsriti un limfas plūsmu.

Automātiski tiek producēts saspiests gaiss, kas vienmērīgi tiek novadīts hermētiskās manšetēs, kas sadalītas 9 sekcijās. Veidojot maigus, ritmiskus spiediena viļņus, tiek imitētas muskuļu kontrakcijas, uzlabojot cirkulāciju. Tie sākas no pirkstgaliem un pakāpeniski virzās uz augšu, uzslīd līdz augšstilbiem, sēžai, gurniem, novēršot atpakaļplūsmu. Tad spiediens automātiski no visām manšetēm izzūd un sākas nākamā spiediena fāze.

Šī metode izstrādāta, lai uzlabotu limfas atteci. Kustības ir lēnas un ritmiskas, lai netraumētu limfatisko un venozo sistēmu.

Lasīt vairāk

GP OXY SYSTEM - Skābekļa terapijas sistēma sejas un ķermeņa kopšanai

Oxy System ir multifunkcionāls aparāts - trīs unikālu tehnoloģiju apvienojums

• Dermabrāzija + Skābeklis.
• Masāža + Skābeklis.
• Ādas bagātināšana ar skābekli un aktīvajām vielām.

Lasīt vairāk

GP FACE INFUSION - Elektroporācija, alternatīva klasiskai mezoterapijai

Elektroporācija - neinvazīva mezoterapija. Aktīvās vielas tiek ievadītas ādas dziļākajos slānos bez injekciju palīdzības.

Elektroporācijas un dimanta mikrodermabrāzijas apvienošana  vienā aparātā ietaupa jūsu un klientu laiku.

Face Infusion sinerģisks divu metodiku apvienojums gan sejai gan ķermenim:

  • dimanta dermabrāzija
  • elektroporācija – kontrolēta ādas bagātināšanu ar bioloģiski aktīvām vielām.

Manipula ar  dimanta uzgali  veic mikropulsējošu ādas attīrīšanu,  paaugtinot ādas caurlaidību, vienlaicīgi ievadot aktīvās

vielas, kas tiek nogādātas ādas dziļākajos slāņos.

Lasīt vairāk

GP MED VISAGE - Neinvazīva ultraskaņas sistēma sejas ādai

Ultraskaņas sistēma grumbu izlīdzināšanai un ādas tvirtuma atjaunošanai.

Jauna neinvazīva metode ar ultraskaņu – efektīvs risinājums sejas ādas atjaunošanai. Ultraskaņas iedarbības rezultātā tiek uzlabota ādas enerģija, stimulēta kolagēna sintēze,  pēc procedūru kursa nodrošinot dabīgu ādas liftingu,  tonusa atjaunošanos.

MED VISAGE ir jauna ultraskaņas sistēma grumbu izlīdzināšanai un ādas tvirtuma atjaunošanai. Manipula ar ultraskaņas devēju, kura frekvence ir 5MHz ir ergonomiski izveidota, lai nodrošinātu maksimālu kontaktu ar ādu.

Augstas frekfences ultraskaņas iedarbība nodrošina ādas kopšanu, kas efektīvi izlīdzina grumbas un atjauno ādas tvirtumu uz sejas un kakla.

Lasīt vairāk