Derma Cosmetics

Dermatologa izstrādāti ādas kopšanas līdzekļi dažādiem ādas tipiem plaša spektra estētisku problēmu risināšanai un ādas vajadzību nodrošināšanai.

derma.cosmetics līnijas pamatfilozofija – “kosmētika dermatologam”.  Jaunākie pētījumi medicīnā,  īpaši izpētītas un rūpīgi atlasītas augstas kvalitātes aktīvās vielas palīdzēt cilvēkiem iegūt skaistu un veselīgu ādu.

  • Izstrādājis ārsts dermatologs, alergologs, anti-aging eksperts Dr. med. Christine Schrammek-Drusio,  balstoties uz profesionālām zināšanām dermotoloģijā un kosmetoloģijā.
  • Efektīvi un medicīniski testēti produkti
  • Izstrādāta dažādiem ādas tipiem un stāvokļiem
  • Ideāla saderība ar ādu un efektīva iedarbība
  • Līnijas profesionālai un mājas lietošanai

ESSENTIAL – ikdienas ādas kopšana jebkuram ādas tipam

HYDRATING – intensīvi mitrinoši ādas kopšanas līdzekļi sausai ādai

VITALITY – efektīvai ādas kopšanai, lai aizkavētu ādas novecošanos

SENSITIVE – nomierinošai jutīgas ādas kopšanai

REGULATING – problemātiskas ādas kopšanai

MELA WHITE – dermatoloģiski līdzekļi pret pigmentciju

BEAUTY ELEMENTS – speciālie līdzekļi ādas veselībai

 

Sazinities ar mums par cenām Lasīt vairāk

ESSENTIAL

Ikdienas ādas kopšana jebkuram ādas tipam

Viens no svarīgākajiem soļiem ādas kopšanā ir ādas attīrīšana. Maiga sejas ādas attīrīšana sagatavo ādu nākamajiem soļiem ādas kopšanā.

Tikai perfekti attīrīta āda spēj uzņemt ādas kopšanas līdzekļos pievienotās aktīvās vielas.

Svarīgi, lai pēc attīrošo un pīlinga līdzekļu izmantošana netiek izmainīts ādas dabīgais balanss.

Piemērota jebkura ādas tipa kopšanai un aizsardzībai.

Šo produktu līniju var kombinēt ar citām mūsu ādas kopšanas līnijām.

Sazinities ar mums par cenām Lasīt vairāk

HYDRATING

Intensīvai sausas ādas mitrināšanai

Ūdens ir nepieciešams gan normālai mūsu organisma darbībai, gan arī skaistumam – mūsu ādai. Ūdens ir ādas eleksīrs. Ļoti būtiski ir ādu nepārtraukti apgādāt ar pietiekamu mitruma daudzumu. Svarīgi ir ne tikai uzņemt pietiekamu ūdens daudzumu dzerot, bet arī lietot to ārīgi. To nodrošina kosmētikas līdzekļi, kas
garantē ilgstošu mitrināšanu un mitruma saglabāšanos ādā.

NMF (Natural Moisturizing Factor) mazina ūdens zudumu caur ādas barjeru, palielina augšējo epidermas slāņu hidratācijas pakāpi, normalizē ūdens un tauku līdzsvaru, nodrošina ādas elastību. Ja šī fizioloģiskā aizsargbarjera jebkādā veidā tiek ietekmēta – sauss gaiss, gaisa kondicionieri, pstiprināta svīšana vai ilgstoša atrašanās saulē, āda kļūst sausa.

Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetic Hydrating kosmētikas līdzekļi satur
aktīvās vielas, kas uztur ūdens līdzsvaru ādas šūnās. Piešķir ādai svaigumu un mirdzumu.

Sazinities ar mums par cenām Lasīt vairāk

VITALITY

Efektīva ādas kopšana, lai aizkavētu ādas novecošanos

Dr. med. Christine Schrammek-Drusio kā dermatoloģe un profesionāla anti-age eksperte VITALITY produktu līnijas izstrādē izmanto jaunākos aktīvas iedarbības ingredientus – peptīdus, izoflavonus, antioksidantus.
Rūpīgi atlasītas un izmeklētas formulas palīdz ādai uzturēt tai piemītošo enerģiju, pasargā ādu no tvirtuma un mitruma zaudēšanas, nostiprina kolagēna un elastīgās šķiedras. Palēnina faktorus, kas atbildīgi par ādas novecošanos.  Ādas stāvoklis ir uzlabots, priekšlaicīgas novecošanas pazīmes ir novērstas.  Ādas tvirtums un
vitalitāte tiek uzturēta. Rezultāts – samtaini gluda, maiga un starojoša āda.
Ar premium kosmētikas līnijas TIME CONTROL palīdzību ir iespējams ne tikai aizkavēt novecošanu, bet arī panākt acīmredzamu ādas atjaunošanos.  Āda kļūst atjaunota, gluda, tvirta un starojoša.

Sazinities ar mums par cenām Lasīt vairāk

SENSITIVE

Nomierinoša jutīgas ādas kopšana

Jutīgai ādai ir traucēta ādas barjeras funkcija, tā reaģē uz ārējās vides faktoriem – potenciāliem kairinātājiem. Kņudinoša un velkoša sajūta, ādas apsārtums un paplašināti asinsvadi ir raksturīgākās jutīgas ādas pazīmes, kas bieži noved līdz nopietnām ādas veselības problēmām.

Sensitive līnijas produkti, maigi iedarbojoties uz ādu, novērš kairinājumu, mazina diskomfortu, apsārtumu, stiprina ādas dabīgās aizsardzības spējas. Ievērojami uzlabojas mitruma līmenis, paaugstinās ādas dabiskās aizsargspējas un tolerance.

Sensitive līnijas produkti piemēroti jebkuram ādas tipam, jo tie nesatur smaržvielas, krāsvielas un minerāleļļas.

Sazinities ar mums par cenām Lasīt vairāk

REGULATING

Problemātiskas ādas kopšanai

Problemātiskas ādas tipiskākās pazīmes ir apsārtums, taukains spīdums, paplašinātas un nosprostotas poras, iekaisīgi elementi, akne. Nepieciešamas aktīvās vielas, kas veicina lobīšanos, stabilizē tauku dziedzeru darbību, ādu nesausinot, un novērš kairinājumu un iekaisumu.

Regulating līnijas produktu sastāvā ir izmeklētas un iedarbīgas aktīvās vielas ar nomierinošu un regulējošu iedarbību, kas stabilizē tauku dziedzeru darbības aktivitāti, nenoārdot ādas hidrolipīdu slāni.

Atjaunojot barjeras funkciju, tiek uzlabota ādas aizsardzība, reģenerācija un vispārēja ādas stāvokļa uzlabošanās. Mitrinošais komplekss nodrošina optimālu mitruma līmeni.

Oriģinālais Blemish Balm acumirklī nomierina ādu, likvidē apsārtumu, lieliski maskē un dziedē iekaisīgus elementus un novērš jaunu veidošanos.

Sazinities ar mums par cenām Lasīt vairāk

MELA WHITE

Dermatoloģiski līdzekļi pigmentācijas mazināšanai, ādas toņa izlīdzināšanai

Hiperpigmentācija ir stāvoklis, kad ādas tonis atsevišķos apgabalos kļūst tumšāks par dabisko ādas toni. Pigmenta plankumi var būt dažādas nokrāsas un dažādas izcelsmes. Ir atšķirība starp jau iedzimtiem pigmentācijas plankumiem (dzimumzīmes, vasaras raibumi) un dzīves laikā iegūtiem pigmentācijas plankumiem.

MELA WHITE līnija paredzēta tikai pigmentācijai, kas iegūta dzīves laikā. Aktīvās vielas, iedarbojoties uz pigmenta veidošanās procesu, padara ādu gaišāku.

Līnijas ādas kopšanas līdzekļi ar augstu panesamības pakāpi. Izmeklētas un efektīvas aktīvās vielas ievērojami samazina pigmenta plankumu izmēru un intensitāti. Tajā pašā laikā āda tiek mitrināta un nomierināta, kļūst gaišāka, svaigāka, atgūst jaunības starojumu.

Sazinities ar mums par cenām Lasīt vairāk

BEAUTY ELEMENTS

Līdzekļi ar ļoti augstu un efektīvu aktīvo vielu sastāvu ādas veselībai un starojumam

Vieglas konsistences līdzekļi, kas nodrošina ātru un efektīvu iedarbību, ja ādai
nepieciešama papildus kopšana. Sastāvā aktīvās vielas ir ļoti augstā koncentrācijā, kas nodrošina ātru efektīvu un acīmredzamu rezultātu īsā laikā. Āda spēj atgūt savu dabisko skaistumu pat pēc ikdienas emocionālā stresa un apkārtējās vides kaitējuma.
Atkarībā no izvēlētajām aktīvajām vielām, piemēroti dažādiem ādas tipiem un dažādām ādas vajadzībām.

Efektīvas iedarbības līdzekļi jūsu ādai un tos var lieto kombinācijā ar jebkuru produktu no citām līnijām.

Sazinities ar mums par cenām Lasīt vairāk
Dr.med Christine Schrammek kosmētika